وبلاگ

آیا باید هنگام بارندگی استخر خود را بپوشانم؟

آیا باید هنگام بارندگی استخر خود را بپوشانم؟

آیا باید هنگام بارندگی استخر خود را بپوشانم؟، اگرچه استخرها اغلب در روزهای آفتابی تابستان لذت می برند، روزهایی نیز وجود دارند که هوا ابری و بارانی است. اغلب اوقات مشتریان از ما می پرسند وقتی باران می بارد با استخر خود چه کار کنیم؟ سوالاتی از این قبیل که آیا هنگام بارندگی باید استخر خود را بپوشانم؟ آیا هنگام بارندگی هر از گاهی باید روکش راه جمع کنیم؟

هنگام بارندگی استخر خود را بپوشانیم؟

ممکن است فکر کنید بهتر است هنگام بارندگی، پوشش را بسته نگه دارید تا آب باران وارد استخر نشود.

از این گذشته، اگر استخر شما از قبل پر از آب است، چه کسی آب اضافی در استخر می خواهد؟ با این حال، اگر استخر را پوشانیده اید، باید پمپ پوشش را نیز نصب کنید.

این پمپ هر زمان که روکش روی آب قرار می گیرد و بارندگی شدید است، آب جمع شده را پمپ می کند.

پمپ پوشش ممکن است کمی دردسرساز باشد. به خصوص اگر فراموش کرده اید که آن را به برق وصل کنید، یا در وهله اول فراموش کرده اید که آن را روی پوشش استخر قرار دهید.

سپس، پس از طوفان باران به استخر خود می روید و انتظار دارید که روکش را جمع کنید و متوجه شوید که چند اینچ آب در بالای پوشش دارید. بدتر از آن، تا زمانی که آب را پمپ نکنید، روکش استخر تکان نمی خورد.

این می تواند یک یا دو ساعت طول بکشد تا پمپ پوششی کوچک آب را پمپ کند.

در تمام مدت شما و مهمانانتان در کنار استخر منتظر باز شدن روکش هستید.

معایب عدم استفاده از روکش استخر در هنگام باران

یکی از معایب باز گذاشتن پوشش استخر هنگام بارندگی این است که آب باران استخر شما را خنک می کند. به طور کلی، باران سردتر از دمای آب مورد نظر شما خواهد بود.

بنابراین، آب باران دمای استخر را کاهش می دهد. این چیزی است که اگر استخر خود را گرم می کنید باید تنظیم کنید.

با عدم استفاده از روکش استخر سوخت سوزانده شده یا برق مصرفی برای گرم نگه داشتن استخر را افزایش می دهید.

نحوه باز و بسته کردن روکش استخر

هزینه های گرمایش در مقابل تلاش پمپ پوششی
به طور کلی، این تعادل بین هزینه های گرمایش و ناامیدی پمپ پوششی است.

گاهی اوقات اگر برای پمپاژ تمام آب از سطح پوشش مشکل دارید، اضافه کردن پمپ پوششی دوم به استخر کمک می کند. در تجربه ما این امر به ویژه در مورد استخرهای بزرگتر صادق است. در برخی موارد، مشتریانی داشته ایم که از جنبه پمپ پوششی مالکیت استخر به قدری ناامید شده اند که فقط استخر را همیشه باز می گذارند.

در این مرحله، آنها دیگر از پوشش استخر استفاده نمی کنند.

مطالب مرتبط: برزنت

اگر تابستان خشکی داشته اید و سیستم کنترل خودکار سطح آب در استخر خود ندارید، حتماً باید استخر را در هنگام باران باز بگذارید تا استخر دوباره پر شود.

آب لوله کشی به همان اندازه سرد یا سردتر از آب باران خواهد بود. همچنین می توانید از آبی که طبیعت فراهم می کند برای پر کردن مجدد استخر استفاده کنید.

انواع کاور استخر

روکش یا کاور استخر مانند استخرها دارای انواع مختلفی از نظر طراحی ، اندازه ، جنس و… می باشد از مدل های ساده گرفته تا نوع اتوماتیک با تکنولوژی بالا ارائه می شود.

خواه نیاز به تعویض روکش استخر آسیب دیده یا فرسوده داشته باشید ، یا اینکه برای اولین بار است که اقدام به خرید روکش می کنید ، تیم متخصص ما می تواند به شما در یافتن محصولات بادوام و قابل اطمینان سازگار با استخر شما کمک کند.

کاور استخر اتوماتیک

کاور استخر اتوماتیک ، که از جنس های مختلفی از جمله آلومینیوم ، پارچه و.. ساخته می شوند ، با فشار یک دکمه بدون دردسر باز یا بسته می شوند. روکش های استخر اتوماتیک با طراحی محبوب خود ، نهایت ایمنی ، ظرافت و راحتی را به همراه دارند.

همچنین در طول سال آرامش خاطر صاحبان استخر را فراهم می کنند. هنگامی که در ماه های سردتر از استخر استفاده نمی کنید ، برای محافظت از آن در برابر برف و باران و محافظت از اعضای خانواده و حیوانات خانگی در برابر هرگونه حادثه ، پوشش را در جای خود بگذارید.

کاور استخر ثابت

این کاور به صورت ثابت بر روی استخر نصب می شود و قابلیت جابه جایی دارد . معمولا از این روکش ها در استخرهای روباز و مجموعه های ورزشی بزرگ استفاده می شود که در فصل زمستان در بالای استخر به صورت ثابت قرار می گیرد و در فصل تابستان به طور کامل برداشته می شود .

این نوع کاور دارای دو مدل دستی و اتوماتیک موجود می باشد.

پست قبلی

ویژگی سایبان چتری برزنتی

پست بعدی

جاهای دیدنی قشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر برزنت

ما شما را با انواع کاربرد برزنت آشنا خواهیم کرد.

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
مشاوره شبانه روزی